Bullet bewakingscamera voor buiten met 2-in-1 LED’s (wit licht + infrarood nachtzicht)
Deze compacte bullet camera met stevige metalen behuizing is speciaal ontworpen voor buitengebruik en levert heldere beelden overdag en ’s nachts. De camera ondersteunt 2,4 GHz én 5 GHz WiFi en kan ook via een netwerkkabel (Ethernet) worden aangesloten. Bediening en livebeelden via de Smart Life-app van Tuya.
De camera wordt gevoed met 12V DC 1A (voeding meegeleverd).
Let op: Deze camera wordt zonder SD-kaart geleverd. Koop dus een microSD-kaart (max. 128 GB) erbij.
Specificaties
- Goede beeldkwaliteit: HD 4 MP (25 fps), 1/3″ CMOS-kleursensor
- Brede kijkhoek: 100 graden met 3,6 mm lens
- Metalen behuizing, geschikt voor buiten: IP65
- Nachtzicht tot 20 meter met 12 LED’s: 3 infrarood IR-Cut / Wit LED’s (LEDs kunnen zowel infrarood als wit licht geven)
- Ingebouwde microfoon en speaker: luister en praat met wie je ziet
- Ingebouwde sirene: laat een sirene horen via de speaker
- Private-/Winterslaapmodus: schakel de camera en alle opnames met één druk in de app volledig uit (en weer aan)
- Beeld flippen: draai het camerabeeld 180° zodat boven en onder worden omgewisseld
- Bewegingsdetectie: melding bij beweging, instelbare gevoeligheid, lichaamsdetectie, bewakingsgebied en tijdschema
- Geluidsdetectie: melding zodra er geluid wordt gedetecteerd
- Opname: continu of alleen bij beweging. Bij volle SD-kaart worden oude opnames automatisch overschreven. Alle opnames worden voorzien van datum en tijd.
- SD-kaart: verborgen onderin de camera achter een met 2 schroeven afgesloten klepje (niet meegeleverd, max. 128 GB). Door de SD-kaart uit de camera te halen zijn de beelden niet terug te kijken, dit kan alleen via de app, NAS of het DOORSAFE scherm.
- Gecertificeerde universele app met meer dan 10 miljoen downloads: de Smart Life app van Tuya voldoet aan AVG & werkt ook met vele andere smarthome producten dus een beveiligingscamera, stopcontact of een deurbel kan aan dezelfde app worden toegevoegd, u zit niet aan Doorsafe producten vast.
- De camera’s die je aan de Smart Life-app hebt toegevoegd, kun je ook via een browser op een PC bekijken. Zie deze instructie.
-
Het is mogelijk om op het IP-adres van de camera een webportal te openen in een browser op een PC (binnen hetzelfde netwerk). Hier kun je aanvullende instellingen aanpassen die niet beschikbaar zijn in de Smart Life-app. Zie deze instructie.
Beelden opslaan op deze manieren
- Gratis op een SD-kaart in de camera – terugkijken via de app
- Tijdens het terugkijken opnemen via de app terwijl je meekijkt (opgeslagen op je smartphone)
- Streamen via ONVIF naar een NAS
- Optioneel: cloudopslag tegen betaling
- In een DOORSAFE scherm op een SD-kaart
Streaming via ONVIF naar DOORSAFE scherm of NAS
Deze camera ondersteunt ONVIF voor het streamen van beelden naar een DOORSAFE scherm of een NAS.
Belangrijke aandachtspunten:
- Wanneer je deze camera via ONVIF toevoegt aan een DOORSAFE scherm, is het beeld van deze camera zowel zichtbaar in het split-screen overzicht als in het volledige scherm.
- Een DOORSAFE scherm kan de beelden van maximaal 4 buitenunits (deurbellen) of bewakingscamera’s opnemen.
Deze camera kan naar deze schermen streamen via ONVIF:
PoE – Stroom én internet via één netwerkkabel
Deze bewakingscamera kan zowel stroom als internet ontvangen via een enkele netwerkkabel (PoE). Hiervoor zijn twee mogelijkheden:
Optie 1: PoE-switch + PoE-splitter
- Gebruik de PoE-switch DS4986 in combinatie met de PoE-splitter DS4984.
- Sluit de PoE-switch aan op je internetrouter met een netwerkkabel.
- Aan de kant van de camera gebruik je de PoE-splitter. Deze zet het PoE-signaal (IEEE 802.3af, 48V) om naar:
- Een normale netwerkverbinding (internet)
- 12V DC-voeding met de juiste stekker voor deze camera
Optie 2: PoE-injector
- Gebruik de PoE-adapter / injector DS4975.
- Hiermee injecteer je de meegeleverde 12V-voeding samen met het internetsignaal van je router in één netwerkkabel.
Voordelen van PoE:
- Minder kabels nodig (geen aparte voedingskabel)
- Betrouwbaarder signaal over langere afstand
- Nettere en professionelere installatie
Let op: De camera werkt op 12V DC. De PoE-splitter en injector zetten het 48V PoE-signaal automatisch om naar de juiste 12V-spanning.
Accessoires:




































